واردات لگو , لگو یکی از محبوبترین اسباب بازی های قرن | بلاگ

واردات لگو , لگو یکی از محبوبترین اسباب بازی های قرن

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

واردات لگو , لگو یکی از محبوبترین اسباب بازی های قرن 

 

 

لگو یکی از محبوبترین اسباب بازی های قرن به شمار می رود ،و سالهاس طرفداران زیادی بین بچه ها و بعضا بزرگترها دارد.از این رو مجموعه ی بازرگانی فیروزه تصمیم به همراهی بازرگانان و سرمایه گزاران عزیزی که قصد واردات انواع لگو و سازه های ساختنی و اسباب بازی فکری را دارند ،گرفته است.شما می توانید هرگونه امور مربوط به واردات ،ترخیص ،حمل و نقل و امور گمرکی را به این مجموعه واگذار کنید

 

 

واردات لگو

 

 

 

نحوة ارائة لگو به كودك 

با توجه به سن كودك قطعات مناسب را در اختيار وي قرار مي دهيم هر چه سن كودك كمتر باشد بايستي قطعات محدودتر و اندازة آن بزرگتر باشد. 


در سن دو سالگي به دليل اينكه انگشتان و مچ دست كودك مهارت چنداني ندارد اين وسايل بايد بزرگ باشد تا كودك خسته و مأيوس نشود. 


ابتدا كودك را با رنگ لگو آشنا مي كنيم، مثلا از او مي خواهيم قطعات سفيد، قرمز، آبي را جدا كند، قطعات هم شكل را جدا كند و كنار بگذارد و ستونهايي از قطعات هم رنگ يا هم شكل بسازد. 


طريقة استفاده از هر قطعه را به كودك ياد مي دهيم، سپس قطعات بزرگتر مثل در، پنجره، چرخ ماشين، نرده و … را به وي داده و طرز كار و چگونگي استفاده را به وي مي آموزيم، سپس كودك را آزاد مي گذاريم به بازي دلخواه خود ادامه دهد. 

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

ادامه مطلب

آشنایی با لگو, تاریخچه پیدایش لگو, ترخیص کار اسباب بازی, واردات و ترخیص لگو, واردات لگو, کمپانی لگو, لگو وارداتی, دانستنیهای لگو, لگوی آموزشی, lego,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 23:12