تاریخچه بافت پارچه در ایران , واردات پارچه | بلاگ

تاریخچه بافت پارچه در ایران , واردات پارچه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

 تاریخچه بافت پارچه در ایران , واردات پارچه

 

 

  یکی از کالاهای وارداتی که توسط شرکت بازرگانی فیروزه به سفارش بازرگانان و تجار محترم در راستای کمک به ارتقا سطح کیفی پوشاک و تولید کنندگان داخلی انجام می شود، واردات پارچه و نخ می باشد. از آنجا که پارچه و نخ جزو مقولاتی هستند که خرید آنها سلیقه ای بوده و مستلزم حضور خریدار در محل خرید می باشد. این مجموعه با داشتن دو شعبه در شهرهای گوانجو و ایوو توانایی همراهی خریداران محترم را در امر خرید داشته،تا در ضمن خرید حضوری احتمال هرگونه کلاهبرداری و یا سو استفاده از خریدار به حداقل ممکن برسد.

 

 

واردات پارچه

 

 

یکی از دلایلی که برای نشان دادن پیشرفت صنعت پارچه‌بافی در زمان هخامنشیان ارائه می‌شود این است که اسکندر با آن همه تعصب یونانی‌گری، برحسب نوشته‌های هرودوت و پلوتارک از زمان ورود به ایران تا هنگام مرگش لباس‌های زربفت ایرانی بر تن می‌کرد. پلوتارک و دبودور همچنین نوشته‌اند که پارچه‌های زری که تار آن را از طلا و نقره می‌کشیدند و همچنین مخمل، پارچه‌های پشمی و پارچه‌های کتانی ایران در دورههخامنشیان بی اندازه مطلوب بود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

ادامه مطلب

 

بافت پارچه, تاریخچه بافت پارچه, تاریخچه پیدایش پارچه در ایران, واردات پارچه, واردات پارچه و نخ از چین, واردات و ترخیص پارچه و نخ,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 5 تاريخ : شنبه 27 آبان 1396 ساعت: 21:23