واردات انواع عروسک های باربی و عروسک های خارجی | بلاگ

واردات انواع عروسک های باربی و عروسک های خارجی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

واردات انواع عروسک های باربی و عروسک های خارجی 

 

 

 

مجموعه ی بازرگانی فیروزه  آماده ی همکاری با تاجرین عزیزی که قصد واردات انواع اسباب بازی ، عروسک ،بازی های فکری ،لوازم تحریر و… را دارند،می باشد.

 

 

 مجموعه ی بازرگانی فیروزه ۳۵ سال پیشینه ی فعالیت در امور بازرگانی خارجی و تجارت با کشور چین را در رزومه ی خود دارد.و آمادگی هرگونه همکاری با تاجران و صاحبان سرمایه در رابطه با واردات از چین ،صادرات ،ترخیص کالا و انجام امور گمرکی را دارد.همچنین آن دسته از عزیزانی که تمایل به حضور در چین و ارتباط با تولیدکنندگان چینی را دارند،نگران یادگیری زبان چینی و انگلیسی نباشند.این مجموعه توانایی در اختیار قرار دادن مترجم آگاه به امور بازرگانی و مسلط به زبان چینی و انگلیسی را دارد.

 

 

 واردات عروسکهای باربی از چین ،واردات انواع عروسک از چین ،عروسکهای وارداتی ،واردات و ترخیص انواع عروسک از چین ،ترخیص کار عروسک ،واردات عروسک خرسی ،واردات عروسک پشمالو ،واردات عروسک سیب زمینی ،واردات عروسک موزیکال ،انواع عروسک موزیکال ،عروسک خارجی باربی ،واردات عروسک های حیوانی ،واردات عروسک دخترونه ،واردات عروسک دخترانه ،واردات عروسک انعطاف پذیر ،عروسک آنابل ،کدتعرفه عروسک ،کدتعرفه عروسک شمالو ،واردات عروسک های قابل شست و شو،ترخیص عروسک ،ترخیص اسباب بازی ،ترخیص کار اسباب بازی ،玩偶،dolls، Barbie doll،芭比娃娃،

 

 

در دیدگاه بعضی خانواده ها ، عروسك به عنوان یك دوست كودك می باشد نه وسیله ای در جهت سرگرمی كودك. به همین دلیل ، كودك كار كردی تحت عنوان راز و نیاز عروسك را برای خود مطرح می نماید و از آن به خوبی استفاده می كند. در سایه این نگرش ، خانواده بهتر می تواند احساس تنهایی  و خلاء روانی كودك را جبران كند.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

 

ادامه مطلب

 

انواع عروسک وارداتی, عروسک باربی, عروسکهای خارجی وارداتی, واردات عروسک از چین, واردات و ترخیص انواع عروسک, ترخیص کار اسباب بازی,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 8 آذر 1396 ساعت: 2:06