انواع کلاه گیس وارداتی ، کلاه گیس یا کاشت مو ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : ما را در تلگرام دنبال کنید.....> انواع کلاه گیس وارداتی ، کلا... با عنوان : انواع کلاه گیس وارداتی ، کلاه گیس یا کاشت مو ؟ بخوانید :

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

انواع کلاه گیس وارداتی ، کلاه گیس یا کاشت مو ؟ 

 

 

از آنجایی که هر روشی اعم از استفاده از موی مصنوعی و یا کاشت مو می‌تواند معایبی هم به همراه داشته باشد درباره استفاده ار کلاه گیس هم می‌توان معایب زیر را برشمرد:

غیر طبیعی بودن (در صورت استفاده از الیاف مصنوعی در ساخت آن) نسبت به موی طبیعی

نگرانی و ترس بابت جدا شدن از سر

حساسیت پوست سر به چسب‌های نگهدارنده (اگر بهداشت این الیاف درست مانند موی طبیعی حفظ شود، معمولا مشکلی ایجاد نمی‌شود ولی برخی از آن‌ها با چسب به سر وصل می‌شوند و امکان دارد این چسب باعث بروز حساسیت پوستی، قرمزی و خارش شود)

احساس سنگینی روی سر

امکان بروز بیماری‌ها (بعضی میکروب‌ها مثل میکروب سل و برخی قارچ‌ها ممکن است روی کلاه گیس‌هایی که در شرایط غیربهداشتی تهیه می‌شوند، وجود داشته باشد و امکان اینکه این آلودگی‌ها به بدن مصرف کننده منتقل شود وجود دارد.

 

 

 

 

 واردات کلاه گیس

 

 

 

 

 

شرکت بازرگانی فیروزه با سابقه و تجربه  ۳۵ سال واردات کالا از کشور چین یکی از مواردی که قادر به وارد کردن آن از کشورهای دیگر منجمله چین است واردات  انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و مشتقات آن و هرآن چه که با زیبایی  سرو کار دارد  با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد. 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

آشنایی با انواع کلاه گیس, انواع کلاه گیس, انواع کلاه گیس طبیعی و مصنوعی, کاشت مو یا استفاده از کلاه گیس ,کلاه گیس وارداتی, واردات انواع کلاه گیس از چین,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 12 آذر 1396 ساعت: 22:02