وضعیت اقتصادی تولید اسباب بازی در آسیا و خاورمیانه | بلاگ

وضعیت اقتصادی تولید اسباب بازی در آسیا و خاورمیانه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

وضعیت اقتصادی تولید اسباب بازی در آسیا و خاورمیانه

 

 

شرکت لیپ فراگ تولیدکننده بازی ها و اسباب بازی های آموزشی است و مقر اصلی آن کالیفرنیا است. این کمپانی بخاطر محصولات آموزشی تکنولوژیک خود مشهور است. لیپ فراگ یکی از پیشگامان معرفی تکنولوژی به کودکان و ارائه تبلت ها و قلم های دیجیتال به دنیای کودکان است. 


این کمپانی اولین احیاکننده مفاهیم آموزشی در اسباب بازی های عادی است و از کاراکترهای عامی استفاده می کند که حالا تبدیل به برندهای بزرگی شده اند. این کمپانی مجوز ساخت بازی هایی با استفاده از نام های شخصیت های مشهوری همچون دیزنی، هلو کیتی و ... را دارد. 

 

 

 واردات اسباب بازی

 

 

 

شرکت بازرگانی فیروزه وارد کننده انواع دستگاهها و خطوط صنعتی، خدماتی و یا تولیدی از چین می باشد. لازم به ذکر است که این مقوله یکی از فعالیتهای وارداتی این شرکت بوده و علاوه بر موارد گفته شده این شرکت توانایی وارد کردن انواع مواد اولیه صنعتی، شیمیایی و تولیدی و یا محصول آماده مصرف، قطعات یدکی و اسباب بازی و… را دارد. این مجموعه به دلیل داشتن شعبه در شهرهای گوانجو و ایوو  با در نظر گرفتن این مسئله که خرید اسباب بازی و … که بیشتر به سلیقه واردکننده بستگی دارد و مشتری تمایل به خرید کالا با حضور خود و  به سلیقه خود دارد قادر است مشتری را در هنگام خرید در کشور چین با مترجم مسلط به زبان چینی ، فارسی، انگلیسی همراهی کند تا بخش عظیمی از نگرانی خریدار در هنگام خرید و چانه زنی و انتخاب شرکت معتبر چینی برطرف شود. همراه شما هستیم با خریدی مطمئن و مناسب!!

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

اسباب بازی چینی, انواع اسباب بازی وارداتی, واردات اسباب بازی از چین, واردات و ترخیص بازی فکری, تولیدکنندگان اسباب بازی در آسیا, toys,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 19 آذر 1396 ساعت: 1:08