ام آر آی چیست و چگونه انجام میشود؟ | بلاگ

ام آر آی چیست و چگونه انجام میشود؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

ام آر آی چیست و چگونه انجام میشود؟

 

 

 

جایزه نوبل پزشکی سال 2003 به پاول لاتربر و پیتر منسفیلد به خاطر کار بر روی MRI تعلق گرفت. پاول لاتربر نشان داد که به کار بردن گرادیان در میدان مغناطیسی ایجاد تصویرهای دو بعدی را ممکن می سازد. وی در سال 1973 توضیح داد که چگونه با اضافه کردن گرادیان مغناطیسی به آهنربای مرکزی امکان آشکارسازی مقطع عرضی لوله‌ای که در آن آب معمولی وجود دارد و با آب سنگین احاطه شده‌است، ممکن می‌شود. هیچ روش تصویر برداری نمی‌تواند بین آب سنگین و آب معمولی  فرق  قائل  شود.

 

 

پیتر منسفیلد  گرادیان را در میدان مغناطیسی مورد استفاده قرار داد تا بتواند به طور دقیق تفاوتهای تشدید را نشان دهد. این قدم اصلی برای ایجاد یک روش کاربردی تصویرسازی بود. 

 

 

واردات ام آر آی

 

 

شرکت بازرگانی فیروزه با سابقه ۳۵ ساله در امر واردات و صادرات (از خرید تا ترخیص) دارای دو شعبه در شهرهای گوانجو و ایوو می باشد. این شرکت قادر به وارد کردن و صادر کردن هرنوع دستگاه و کالایی که از نظر قوانین گمرکی جمهوری اسلامی ایران بلامانع باشد. یکی از زمینه های واردات، کالاهای تجهیزات پزشکی و پیراپزشکی و تجهیزات بیمارستانی می باشد. با ماباشید با یک خر ید مطمئن!

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

 

 

ادامه مطلب

دستگاه ام آر آی, واردات تجهیزات عکسبرداری, واردات دستگاه ام آر آی از چین, واردات و ترخیص دستگاههای پزشکی و بیمارستانی, دستگاه mri,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 4 دی 1396 ساعت: 23:26