روز ولنتاین چه روزی است؟ | بلاگ

روز ولنتاین چه روزی است؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

روز ولنتاین چه روزی است؟

 

 

 

دکتر سارا شریعتی ،استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران درباره توجه و گرایش جوانان ایرانی به والنتاین که هر سال بیشتر از پیش می شود، می گوید: «در جامعه ما تعادلی بین مرگ و زندگی و غم و شادی نیست. اگر در سال 65 روز برای عزا است، شاید 20 روز برای شادی داشته باشیم. این باعث می شود وقتی در رده های بالای سیاست گذاری کاری انجام نشود ،رده های پایین (مردم)خودشان شادی آفرینی کنند. هر جامعه ای در مورد نیازی که پاسخ بومی و داخلی نداشته باشد، از جوامع دیگر وام می گیرد .این وام گیری اول یک دوره مخفی را می گذراند و بعد رفته رفته، جای خود را پیدا می کند.»

 

 

 

سده سوم میلادی، روم باستان فرمانروایی به نام کلاودیوس دوم داشت که معتقد بود جنگجویانش باید مردانی مجرد باشند. براساس همین اعتقاد ازدواج برای سربازان امپراتوری روم ممنوع گشت. قاطعیت فرمانروای بی رحم، جرأت ازدواج را از تمام سربازان سلب کرد. اما در این بین کشیشی با نام والنتاین، مخفیانه عقد سربازان رومی را با دختران محبوبشان جاری می‌ ساخت. هنگامی که این عقدهای پنهانی آشکار شدند، والنتاین دستگیر و به اعدام محکوم شد. 

 

 

 

 

 

ولنتاین

 

 

 

 

شرکت بازرگانی فیروزه با قدمتی ۳۵ ساله در امر واردات کالا از کشور چین آمادگی خود را جهت واردات انواع وسایل و ملزومات برگزاری جشنها اعم از جشنهای ملی و مذهبی و .. اعلام می دارد. انواع بادکنک یکی از اقلامی است که اگر چه از گذشته جزو ملزومات جشنهای برگزار شده به هر مناسبتی بوده است اما به تازگی با رونق گرفتن هنر بادکنک آرایی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. از دیگر اقلام و ملزومات جشنها جعبه های کادو، روبانها و … می باشد که این شرکت با وجود دو شعبه در شهرهای گوانجو و ایوو که مرکزیت خرید این کالاها در چین می باشد  همراه شما خواهد بود در امر خرید و حمل و ترخیص انواع عروسک و کادوهای تبلیغاتی ،گل و شاخه گل مصنوعی و…

 

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

 

 

 

ادامه مطلب

روز ولنتاین, کادوی روز ولنتاین, تاریخچه روز ولنتاین, شکلات ولنتاین, بازرگانی فیروزه,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 4 تاريخ : جمعه 8 دی 1396 ساعت: 19:57