نگاهی بر پیشینه ی داروی سنتی چین : | بلاگ

نگاهی بر پیشینه ی داروی سنتی چین :

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

نگاهی بر پیشینه ی داروی سنتی چین :

 

 

بسیاری از داروهای چینی ادعای درمان سرطان را نمی‌کنند. آنها با استفاده از گیاهان دارویی و درمان ریشه‌های اصلی مانند اشعه درمانی و شیمی درمانی توسط آنکولوژیست (به انگلیسی: oncologists)، تجویز می‌شوند. آنها ادعا می‌کنند که درمان‌های گیاهی، به کاهش عوارض جانبی معالجه استاندارد سرطان، کنترل درد، بهبود کیفیت زندگی و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند و در برخی موارد باعث توقف رشد و گسترش تومور می‌شود.

 

 

یکی از اهداف و جنبه‌های طب گیاهی چینی برای بازگرداندن یا تقویت ایمنی و مقاومت به بیماری می‌باشد. درمان‌های انجام شده با این اسم نامیده می‌شوند: فو ژنگ (به انگلیسی: Fu Zheng) یا فو ژن (به انگلیسی: Fu Zhen) و به عنوان مکمل درمانی در نظر گرفته شده که برای کاهش عوارض جانبی ریشه‌های اصلی معالجه سرطان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 

داروی سنتی چین

 

 

 

مجموعه بازرگانی فیروزه فعال در زمینه واردات ،صادرات ،ترخیص انواع کالاهای عمومی و تخصصی ،ماشین آلات صنعتی ،تجهیزات پزشکی ،کالاهای مصرفی ،انواع گیاهان دارویی و دمنوش های گیاهی و… می باشد.

 

 

خرید،مشاوره ی قبل از خرید ، همراهی در هنگام خرید حضوری در چین ،حمل بین المللی کالا،ترخیص از گمرک و… بخشی از فعالیت های تیم بازرگانی فیروزه می باشد.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

 

 

ادامه مطلب

آشنایی با گیاهان دارویی چین, داروی سنتی چین, طب سنتی چین, منابع قدیمی داروهای سنتی, واردات گیاهان دارویی و دمنوش,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 23:06