انواع کاموا وارداتی , آشنایی با جنس نخ های بافتنی | بلاگ

انواع کاموا وارداتی , آشنایی با جنس نخ های بافتنی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

انواع کاموا وارداتی , آشنایی با جنس نخ های بافتنی

 

کامواهای بافت دار یا مودار برای تازه کارها مناسب نیستند. همچنین برای شروع کار از کاموای کتانی استفاده نکنید چون کتان حالت الاستیکی ندارد و این موضوع می تواند بافتن را برای شما سخت کند. ضخامت کاموایی که انتخاب می کنید نیز اهمیت دارد، بهتر است کاموایی با ضخامت متوسط  انتخاب نمایید .اگر رنگ کاموا روشن باشد راحت تر می توانید شکل دانه و قسمتی که میل وارد بافت می شود را تشخیص دهید.اینها توضیحاتی هستند که شما را برای خرید یک کاموای خوب آماده می کنند

 

 

یکی از قدیمی ترین نخ موجود در ایران و جهان است.و برای اولین بار در جهان، چینی ها بودند که از پیلۀ کرم ابریشم نخ تهیه کردند و تا سالها این صنعت در دست خود آنها بود. در ایران برای اولین بار در حکومت ساسانیان بود که ابریشم ایران وارد بازار آن زمان شد و رشد چشمگیری داشت و تا کنون تولید آن در کشورمان ادامه دارد ، اما دیگر مانند آن زمان تولید فراوانی ندارد و دوباره صنعتگران چینی بازار آن را در دست گرفته اند.اما ناگفته نماند که ابریشم ایرانی با وجود تولید کم آن از کیفیت عالی نسبت به  مشابه چینی خود برخوردار است. 

 

 

واردات کاموا

 

 

 

 

شرکت بازرگانی فیروزه نیز با بیش از سه دهه فعالیت بازرگانی در چین آمادگی هرگونه فعالیت در رابطه با خرید ،ترخیص حمل و واردات انواع نخ کاموایی ،نخ های پلی استر ،انواع لوازم خرازی و خیاطی و انواع کالاهای مجاز را اعلام می دارد.همچنین همکاران فعال ما در گوانجوو و ایوو آمادگی همراهی و همکاری با شما عزیزان را جهت حضور در هنگام خرید و انجام هرگونه راهنمایی در این رابطه را دارند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 
 
 

 ادامه مطلب

 

آشنایی با جنس نخ, انواع کاموا وارداتی, واردات انواع کلاف نخ, واردات نخ کاموایی, واردات و ترخیص نخ و کاموا,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 27 دی 1396 ساعت: 22:30