چاپستیک چیست؟ | بلاگ

چاپستیک چیست؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

چاپستیک چیست؟

 

قبل از برداشتن غذا از ظرف تصمیم خود را برای برداشتن تکه مناسب بگیرید. برخورد چاپستیک به غذا به منظور پیدا کردن قسمت مورد نظر بی ادبی محسوب می شود. مخصوصا اینکه چند نفر از یک ظرف غذا بخورند.

 

 قاشق و چنگال ابزارهایی هستند که در اکثر مناطق دنیا برای خوردن غذا مورد استفاده قرار می گیرند اما میلیاردها نفر از مردم دنیا هم ترجیح می دهند که از دو تکه چوب یا همان چاپ استیک برای این منظور بهره بگیرند و باید بگوییم که تاریخچه آن به زمان های بسیار دور باز می گردد. ظهور چاپستیک نقطه‌ی پایان دورانی بود که اجداد ما ناچار بودند با دست غذا بخورند و به همین دلیل تمدن را به فرهنگ غذایی چین وارد کرد

 

 

 

چاپستیک

 

 

 

شرکت بازرگانی فیروزه وارد کننده انواع دستگاهها و خطوط صنعتی، خدماتی و یا تولیدی از چین می باشد. لازم به ذکر است که این مقوله یکی از فعالیتهای وارداتی این شرکت بوده و علاوه بر موارد گفته شده این شرکت توانایی وارد کردن انواع مواد اولیه صنعتی، شیمیایی و تولیدی و یا محصول آماده مصرف،لوازم کادویی ،صنایع دستی چین ،انواع ظروف سنتی چین و همچنین چاپستیک و اسباب بازی و… را دارد. بازرگانی فیروزه علاوه بر واردات در زمینه صادرات انواع سنگ، زعفران و … نیز فعالیت داشته و حاضر به انجام خدمات از مشاوره، خرید، حمل تا ترخیص کالای از گمرک هم در زمینه واردات و هم صادرات برای تجار و بازرگانان محترم می باشد. این مجموعه با داشتن دو شعبه در شهرهای گوانجو و ایوو قادر است، شما را در امر خرید که توسط خود شما به صورت حضوری انجام می شود یاری رساند.و احتمال هرگونه کلاهبرداری و یا سواستفاده از شما را به حداقل کاهش دهد… با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 ادامه مطلب

آشنایی با چاپستیک, جنس چاپستیک, چاپستیک چیست؟, چوب غذاخوری چینی, خرید چاپستیک, طرز استفاده از چاپستیک,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 17 بهمن 1396 ساعت: 1:24