آداب غذاخوردن با چاپستیک در چین : | بلاگ

آداب غذاخوردن با چاپستیک در چین :

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

آداب غذاخوردن با چاپستیک در چین :

 

 

کاربرد چاپستیک به بخشی از فرهنگ غذایی چین بدل شده است. بایدها و نبایدهای زیادی در زمینه‌ی استفاده از آن وجود دارد که باید به آنها بسیار دقت کنید زیرا در غیر این صورت ممکن است اشتباه کنید یا اسباب خنده‌ی سایرین شوید.

 

 

چاپستیک‌ها کوچک‌اند اما بسیاری از مردم دنیا به آنها علاقه‌ی زیادی دارند. یک آزمون عملی نشان می‌دهد که هنگام استفاده از چاپستیک بسیاری از مفاصل و ماهیچه‌ها استراحت می‌کنند.

 
 

 

چاپستیک

 

شرکت بازرگانی فیروزه وارد کننده انواع دستگاهها و خطوط صنعتی، خدماتی و یا تولیدی از چین می باشد. لازم به ذکر است که این مقوله یکی از فعالیتهای وارداتی این شرکت بوده و علاوه بر موارد گفته شده این شرکت توانایی وارد کردن انواع مواد اولیه صنعتی، شیمیایی و تولیدی و یا محصول آماده مصرف،لوازم کادویی ،صنایع دستی چین ،انواع ظروف سنتی چین و همچنین چاپستیک و اسباب بازی و… را دارد. بازرگانی فیروزه علاوه بر واردات در زمینه صادرات انواع سنگ، زعفران و … نیز فعالیت داشته و حاضر به انجام خدمات از مشاوره، خرید، حمل تا ترخیص کالای از گمرک هم در زمینه واردات و هم صادرات برای تجار و بازرگانان محترم می باشد. این مجموعه با داشتن دو شعبه در شهرهای گوانجو و ایوو قادر است، شما را در امر خرید که توسط خود شما به صورت حضوری انجام می شود یاری رساند.و احتمال هرگونه کلاهبرداری و یا سواستفاده از شما را به حداقل کاهش دهد…

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

 ادامه مطلب

آشنایی با چوب غذاخوری چینی, چاپستیک, چوبک غذاخوری, خرید چاپستیک, تاریخچه استفاده از چاپستیک در چین,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 17 بهمن 1396 ساعت: 22:31