سنگ تراورتن عباس آباد , صادرات سنگ تراورتن

ساخت وبلاگ
چکیده : ما را در تلگرام دنبال کنید.....> سنگ تراورتن عباس آباد , صادرات سنگ ترا... با عنوان : سنگ تراورتن عباس آباد , صادرات سنگ تراورتن بخوانید :

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

سنگ تراورتن عباس آباد , صادرات سنگ تراورتن

 

 

سنگ تراورتن دسته های زیادی از سنگ ها را شامل می شود. این سنگ معادن زیادی در داخل ایران دارد که شهرت زیادی برای کشورمان به همراه داشته است. یکی از این معادن معروف که بسیار پرطرفدار است سنگ عباس آباد است که معادن آن در محلات واقع شده است. این معدن با بیش از ده سینه کار فعال یکی از معادن بزرگ و پرکار کشور به حساب می آید. این سنگ در سنگ های تراورتن جز سنگ ها مرغوب به حساب می آید.

سنگ های تراورتن محصول چشمه های آهک ساز قدیمی هستند و از بین آنها،تراورتن های سفید که رگه های رنگی و تخلخل یکنواخت داشته باشند،از کیفیت بیشتری برخوردارند. سنگ تراورتن با توجه به خواص منحصر به فردی که دارد،بهترین سنگ برای استفاده در نمای ساختمان و دیوارهای داخلی است. وجود خلل و فرج،چسبندگی این سنگ را برای نمای ساختمان بالا می‌برد و توجه به چگالی پایین آن در کاهش وزن ساختمان مؤثر است.

 

 سنگ تراورتن عباس آباد

 

شرکت بازرگانی فیروزه صادرکننده انواع سنگهای ساختمانی ،معدنی ،سنگ نما ،مرمر ،مرمریت و… با دو شعبه در شهرهای ایوو و گوانجو آماده همکاری با کلیه معدن داران و بازرگانان سنگ می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 ادامه مطلب

 

سنگ تراورتن عباس آباد, شرکت صادرکننده سنگ, صادرات سنگ به چین, صادرات سنگ تراورتن, صادرات سنگ ساختمانی,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 13 تاريخ : سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت: 2:01