آشنایی با صنعت چاپ , واردات انواع تجهیزات چاپ و دستگاه چاپ | بلاگ

آشنایی با صنعت چاپ , واردات انواع تجهیزات چاپ و دستگاه چاپ

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

آشنایی با صنعت چاپ , واردات انواع تجهیزات چاپ و دستگاه چاپ  

 

 

شرکت بازرگانی فیروزه وارد کننده انواع دستگاهها و خطوط صنعتی، خدماتی و یا تولیدی از چین می باشد. لازم به ذکر است که این مقوله یکی از فعالیتهای وارداتی این شرکت بوده و علاوه بر موارد گفته شده این شرکت توانایی وارد کردن انواع مواد اولیه صنعتی، شیمیایی و تولیدی و یا محصول آماده مصرف، قطعات یدکی و … را دارد. بازرگانی فیروزه علاوه بر واردات ، در زمینه صادرات انواع سنگ، زعفران و … نیز فعالیت داشته و حاضر به انجام خدمات از مشاوره، خرید، حمل تا ترخیص کالا از گمرک هم در زمینه واردات و هم صادرات برای تجار و بازرگانان محترم می باشد.

 

 

 واردات تجهیزات چاپ

 

 

 

عده‌ای‌ آغاز چاپ‌ در ایران‌ را عصر ایلخانیان‌ می‌دانند در سال ۱۶۳۹سه‌ کتاب‌ به‌ زبان‌ و خط‌ فارسی‌ از سوی‌ هیئت‌های‌ تبلیغی‌ مسیحی‌ و در باب‌ تبلیغ‌ مسیحیت‌ در لیدن‌ هلند به‌ چاپ‌ رسیده‌ و چاپخانه‌ای‌ که‌ این‌ کتاب‌ها در آن‌ چاپ‌ شده‌، ظاهراً نخستین‌ چاپخانه فارسی‌ در جهان‌ است. 

 

شرکت بازرگانی فیروزه فعال در زمینه واردات و صادرات کالا از چین می باشد. و دارای دفاتر متعدد در ایران و چین است و آمادگی هرگونه همکاری با شما عزیزان را در بحث واردات کالا ، ترخیص از گمرک و… دارد.این مجموعه واردات هرگونه کالای مصرفی،دستگاههای تولیدی ،تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی ،مواد اولیه ،ابزار و یراق ،دستگاههای صنعتی از جمله دستگاههای چاپ  و انواع تجهیزات و لوازم مورد نیاز چاپ را انجام می دهد.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

 

ادامه مطلب

 
آشنایی با صنعت چاپ, هزینه واردات دستگاه چاپ, واردات تجهیزات چاپ, واردات دستگاه چاپ, واردات و ترخیص دستگاه چاپ, بازرگانی فیروزه,...
نویسنده : روابط عمومی بازرگانی فیروزه بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 8 آبان 1396 ساعت: 1:23